Акумулятор 70Ah-12v (278х175х175мм) EN640.
Гарантія не поширюється на акумулятори:
C відсутніми або не читаються етикетками (наклейками).
З відсутніми або пошкодженими голограмами (якщо такі передбачені).
Мають сліди механічних пошкоджень корпусів і контактів або сліди потрапляння всередину акумулятора сторонніх предметів і рідин.
Вийшли з ладу в результаті тривалого зберігання в розрядженому стані.
При втраченому або не зазначеному гарантійному талоні.
При порушенні правил зберігання і експлуатації.
Наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН працює з усіма службами доставки (Нова Пошта, Делівері, Укрпошта, АвтоЛюкс). Ми працюємо тільки по передоплаті на карту Приватбанку або розрахунковий рахунок в банку. Чому так написано в цьому розділі.
Наш магазин знаходиться в місті Ромни, Сумської області. Весь асортимент можна подивитися тут.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 70 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Довжина | 278 мм |
| Стан | Новий |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Пусковий струм | 640 А |
- Ціна: 3 580 ₴


