Сальники клапанів Daewoo Lanos Nexia Деу Део Ланос Нексія Opel Kadett Опель Кадет Corteco 19019857
- В наявності
- Код: 29651z м2№22пяс
240 ₴/комплект
+380 (95) 710-41-11
- +380 (97) 400-41-11
- +380 (63) 970-41-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальники комплект 8 шт. на всю головку блока застосовуються в автомобілях Део Опель (пр-во Corteco). Цена указана за 8шт!
Наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН працює з усіма службами доставки (Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Укрпошта, АвтоЛюкс). Ми працюємо тільки за передоплатою на карту Приватбанка або розрахунковий рахунок у банку. Чому так, написано в цьому розділі.
Наш магазин розташований у місті Ромени, Сумській області. Весь асортимент можна подивитися тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corteco |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 19019857 |
| Висота | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Espero, Astra, Frontera, Calibra, Corsa, Omega, Manta, Kadett, Vectra, Nexia, Meriva, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴/комплект


