


Фільтр паливний RD.2049WF8043 FORD Форд Honda Хонда Москвіч Volkswagen Фольцваген SEAT Сіат Rover Ровер
- В наявності
- Код: RD.2049WF8043 п№14
320 ₴
+380 (95) 710-41-11
- +380 (97) 400-41-11
- +380 (63) 970-41-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей паливний фільтр застосовується в автомобілях:
Ford;
Honda;
Landrover;
Moskvitch;
Rover;
Seat Terra;
Volkswagen Golf II, Jetta, LT, Polo II (81-94), Transporter (T3).
Технічні параметри:
Висота: 168 мм.
Зовнішній діаметр: 88 мм.
Впускн. Ø: 8 мм.
Випускн.-Ø: 8 мм.
Наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН працює з усіма службами доставки (Нова Пошта, Інтайм, Делівері, Укрпошта, АвтоЛюкс). Ми працюємо тільки за передоплатою на карту Приватбанка або розрахунковий рахунок у банку. Чому так, написано в цьому розділі.
Наш магазин розташований у місті Ромени, Сумській області. Весь асортимент можна подивитися тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rider |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | WIX Filters WF8043 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 170 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Сумісність з маркою | Rover, Land Rover, Volkswagen, Honda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | Escort, Freelander, Polo, Jetta, 25, Transporter, Orion, Accord, 45, Civic, Fiesta, Golf, 400, Streetwise |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴


