

Колодки передні гальмівні Mazda Mitsubishi Nissan Almera Ніссан Альмера HI-Q
- В наявності
- Код: SP1156 п№12
590 ₴/комплект
+380 (95) 710-41-11
- +380 (97) 400-41-11
- +380 (63) 970-41-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні дискові передні.
Наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН працює з усіма службами доставки (Нова Пошта, Делівері, Укрпошта, АвтоЛюкс). Ми працюємо тільки по передоплаті на карту Приватбанку або розрахунковий рахунок в банку. Чому так написано в цьому розділі.
Наш магазин знаходиться в місті Ромни, Сумської області. Весь асортимент можна подивитися тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HI-Q |
| Тип | Дискові |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SP1156 |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴/комплект


