

Сальник коленвала передній Таврія Славута ЗАЗ 1102 1103 1105 Део Деу Сенс Daewoo Sens Ланос 1,4 КРТ
- В наявності
- Код: 36754 35331p м2№34ляс
240 ₴
+380 (95) 710-41-11
- +380 (97) 400-41-11
- +380 (63) 970-41-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник коленвала передній 1102-05 Таврія Део Сенс, Ланос 1,4 (30х45).
Наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН працює з усіма службами доставки (Нова Пошта, Делівері, Укрпошта, АвтоЛюкс). Ми працюємо тільки по передоплаті на карту Приватбанку або розрахунковий рахунок в банку. Чому так написано в цьому розділі.
Наш магазин знаходиться в місті Ромни, Сумської області. Весь асортимент можна подивитися тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Кременчугрезинотехника |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Сумісність з маркою | ЗАЗ |
| Варіант | |
| Варіант | КРТ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ЗАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴


