


Сальник коленвала передній Чері Амулет Chery Amulet 480-1011020
- В наявності
- Код: 757.292 п№23
210 ₴
+380 (95) 710-41-11
- +380 (97) 400-41-11
- +380 (63) 970-41-11
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник 35 * 50 * 7мм Chery Amulet.
Наш ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН працює з усіма службами доставки (Нова Пошта, Делівері, Укрпошта, АвтоЛюкс). Ми працюємо тільки по передоплаті на карту Приватбанку або розрахунковий рахунок в банку. Чому так написано в цьому розділі.
Наш магазин знаходиться в місті Ромни, Сумської області. Весь асортимент можна подивитися тут.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | Amulet |
| Код запчастини | 757.292 |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Висота | 7 мм |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chery |
| Модель | Amulet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴


